PAKALPOJUMI

SISTĒMAS, KURAS

PĀRZINĀM, PROJEKTĒJAM, MONTĒJAM, REMONTĒJAM UN APKALPOJAM

Mūsu klientu atsauksmes

Visi SIA HEINEX piedāvātie pakalpojumi, kuri tiek mums nodrošināti, tiek sniegti augstā profesionālā līmenī, atbilstoši līgumā atrunātajām prasībām un izpildes termiņiem. Uzņēmuma speciālisti ir augsti profesionāli un atsaucīgi, vienmēr sniedz konsultācijas un spēj rast nepieciešamos risinājumus dažādos, ar ugunsdrošību, saistītājos jautājumos. Ņemot vērā augstāk minēto, iesakām SIA Heinex ugunsdrošības servisa nodrošināšanai kā profesionālu, uz klienta orientētu un atbildīgu sadarbības partneri.

Jeļena Mihailova

Jeļena Mihailova

Darba aizsardzības speciāliste, SIA Knauf

Mums ir ļoti būtiska mūsu darbinieku un īpašuma drošība. Tieši tādēļ, veicot izvēli par sadarbības partneri, ņēmām vērā to, lai drošības sajūtu nodrošina gan tehniskās sistēmas, gan uzņēmums, kurš tās projektē, montē un apkalpo.

Aigars Zaharevs

Rīga, Latvija

Paldies Heinex komandai par atbalstu. Pirms sākām sadarbību ugunsdrošības izveidošanā, nebijām ne uz pusi tik zinoši par šiem jautājumiem, kā esam šobrīd. Novērtējam,  kad uzņēmumam ir svarīgi gan izdarīt savu darbu, gan izglītot.

Elīna Lagzdiņa – Mūrniece

Jelgava, Latvija

Ja uzņēmums ir īstajā vietā un īstajā laikā, sadarbība veidojas raiti. Kad zaudējām partneri, kas mūs apkalpoja jau gadiem, bijām tuvu izmisumam, bet prieks, ka notika kā notika un Heinex puiši bija atsaucīgi un atrisināja problēmas, ceram ka uz ilgiem gadiem.

Sņežana Fjodorova

Rīga, Latvija
Top