TAVS PERSONĪGAIS PALĪGS UGUNSDROŠĪBAS JOMĀ!

Mūsu vārda stāsts

HEINEX

Uzņēmums darbojas ugunsdrošības un vājstrāvu tīklu nozarē 14 gadus. Sevi esam pierādījuši kā uzticamu partneri, kam ir stabila sadarbība ar nopietnām Latvijas organizācijām.

Mērķtiecīgas un veiksmīgas darbības rezultātā SIA “HEINEX” ir izaudzis par stabilu uzņēmumu, kas nemitīgi turpina pilnveidoties un attīstīties.

Ņemot vērā klientu vēlmes un prasības, balstoties uz uzkrāto pieredzi un darbinieku profesionalitātes līmeni, SIA “HEINEX” ir gatavs vienmēr pierādīt, ka veiksmīgas attīstības pamatā ir tikai un vienīgi kvalitatīvu pakalpojumu sniegšana.

ugunsdrošības sistēmas, drošības sistēmas, apsardzes sistēmas, zibensaizsardzība, ugunsdrošība, vājstrāvas, drošības sistēmu, ugunsdrošība, drošības sistēmas, ugunsdrošība, ugunsdzēsība, ugunsdrošība, ugunsdzēsība, drošīnas sistēmas, drošīnas sistēmu risinājumi, videonovērošana, videonovērošanas aprīkojums, videonovērošanas kameras, videonovērošanas sistēmas, videonovērošanas pakalpojumi, piekļuves kontroles sistēmas, elektroniskās atslēgas, piekļuves sistēmas, darba laika uzskaites sistēmas, Apsardzes sistēmas, Īpašuma drošībai, Domofonu sistēma, Projektēšana, apkalpošana, Ugunsdrošības, Sistēmas, Ugunsgrēka atklāšanas, Trauksmes sistēma, Balss izziņošanas, Dūmu novadīšanas, Sistēmas, Ugunsdzēšamie, Aparāti, Evakuācijas apgaismojums, UGUNSDROŠĪBA, Ugunsdrošības apmācības, projektēšana, apkalpošana, Ugunsdzēsības sistēmas, ugunsdzēsības, Krānu sistēmas, sūkņu, vadības skapji, Hidranti, Ugunsdrošība, Sprinkleru, Sistēmas, Ugunsdzēsības sūkņu, projektēšana, Ugunsdzēsības sistēmas, apkalpošana, Ventilācijas sistēmu, Ventilācijas apkope, apkalpošana, Zibensaizsardzība, Zibensaizsardzības, Zibensaizsardzības, projektēšana, apkalpošana, Vājstrāvas tīkli, apkalpošana, projektēšana.18
Mūsu Vērtības

Prioritātes ikdienas darbā

DROŠĪBA

KOMANDA

ATTIEKSME

ugunsdrošības sistēmas, drošības sistēmas, apsardzes sistēmas, zibensaizsardzība, ugunsdrošība, vājstrāvas, drošības sistēmu, ugunsdrošība, drošības sistēmas, ugunsdrošība, ugunsdzēsība, ugunsdrošība, ugunsdzēsība, drošīnas sistēmas, drošīnas sistēmu risinājumi, videonovērošana, videonovērošanas aprīkojums, videonovērošanas kameras, videonovērošanas sistēmas, videonovērošanas pakalpojumi, piekļuves kontroles sistēmas, elektroniskās atslēgas, piekļuves sistēmas, darba laika uzskaites sistēmas, Apsardzes sistēmas, Īpašuma drošībai, Domofonu sistēma, Projektēšana, apkalpošana, Ugunsdrošības, Sistēmas, Ugunsgrēka atklāšanas, Trauksmes sistēma, Balss izziņošanas, Dūmu novadīšanas, Sistēmas, Ugunsdzēšamie, Aparāti, Evakuācijas apgaismojums, UGUNSDROŠĪBA, Ugunsdrošības apmācības, projektēšana, apkalpošana, Ugunsdzēsības sistēmas, ugunsdzēsības, Krānu sistēmas, sūkņu, vadības skapji, Hidranti, Ugunsdrošība, Sprinkleru, Sistēmas, Ugunsdzēsības sūkņu, projektēšana, Ugunsdzēsības sistēmas, apkalpošana, Ventilācijas sistēmu, Ventilācijas apkope, apkalpošana, Zibensaizsardzība, Zibensaizsardzības, Zibensaizsardzības, projektēšana, apkalpošana, Vājstrāvas tīkli, apkalpošana, projektēšana.12
Ikdienā būtiskais

Mūsu mērķis

Uzņēmuma pamatdarbības virziens ir viss, kas saistīts ar ugunsdrošību un vājstrāvas tīkliem, projektēšanu un montāžu, remontu un apkalpošanu no idejas līdz pilnai tās realizācijai.

SIA “HEINEX” mērķis ir būt profesionāliem un uzticamiem partneriem, ar kuriem pasūtītājs vienmēr var rēķināties.

Mūsu misija ir sadarbībā ar klientiem palīdzēt un ļaut justies  droši gan likuma priekšā, gan savas drošības apziņā. Savā attīstības stratēģijā un darbībā uzņēmumam ir būtiska klientu apmierinātība, pastāvīga pilnveidošanās, darba kvalitāte un efektivitāte, komandas darbs, kā arī gandarījums par padarīto un uzņēmuma izaugsme.

Lai runā darbi

Mūsu klientu atsauksmes

Ja uzņēmums ir īstajā vietā un īstajā laikā, sadarbība veidojas raiti. Kad zaudējām partneri, kas mūs apkalpoja jau gadiem, bijām tuvu izmisumam, bet prieks, ka notika kā notika un Heinex puiši bija atsaucīgi un atrisināja problēmas, ceram ka uz ilgiem gadiem.

Sņežana Fjodorova

Rīga, Latvija

Paldies Heinex komandai par atbalstu. Pirms sākām sadarbību ugunsdrošības izveidošanā, nebijām ne uz pusi tik zinoši par šiem jautājumiem, kā esam šobrīd. Novērtējam,  kad uzņēmumam ir svarīgi gan izdarīt savu darbu, gan izglītot.

Elīna Lagzdiņa – Mūrniece

Jelgava, Latvija

Mums ir ļoti būtiska mūsu darbinieku un īpašuma drošība. Tieši tādēļ, veicot izvēli par sadarbības partneri, ņēmām vērā to, lai drošības sajūtu nodrošina gan tehniskās sistēmas, gan uzņēmums, kurš tās projektē, montē un apkalpo.

Aigars Zaharevs

Rīga, Latvija
Heinex darbība

Galvenie principi

Savlaicīga darbu izpilde

Darba kultūra un kvalitate

Labvēlīga cenu politika

Attīstība un pilnveidošanās

Augsti kvalificēti speciālisti

Tavs personīgais palīgs

HEINEX © 2024. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja Aurian Agency

ugunsdrošības sistēmas, drošības sistēmas, apsardzes sistēmas, zibensaizsardzība, ugunsdrošība, vājstrāvas, drošības sistēmu, ugunsdrošība, drošības sistēmas, ugunsdrošība, ugunsdzēsība, ugunsdrošība, ugunsdzēsība, drošīnas sistēmas, drošīnas sistēmu risinājumi, videonovērošana, videonovērošanas aprīkojums, videonovērošanas kameras, videonovērošanas sistēmas, videonovērošanas pakalpojumi, piekļuves kontroles sistēmas, elektroniskās atslēgas, piekļuves sistēmas, darba laika uzskaites sistēmas, Apsardzes sistēmas, Īpašuma drošībai, Domofonu sistēma, Projektēšana, apkalpošana, Ugunsdrošības, Sistēmas, Ugunsgrēka atklāšanas, Trauksmes sistēma, Balss izziņošanas, Dūmu novadīšanas, Sistēmas, Ugunsdzēšamie, Aparāti, Evakuācijas apgaismojums, UGUNSDROŠĪBA, Ugunsdrošības apmācības, projektēšana, apkalpošana, Ugunsdzēsības sistēmas, ugunsdzēsības, Krānu sistēmas, sūkņu, vadības skapji, Hidranti, Ugunsdrošība, Sprinkleru, Sistēmas, Ugunsdzēsības sūkņu, projektēšana, Ugunsdzēsības sistēmas, apkalpošana, Ventilācijas sistēmu, Ventilācijas apkope, apkalpošana, Zibensaizsardzība, Zibensaizsardzības, Zibensaizsardzības, projektēšana, apkalpošana, Vājstrāvas tīkli, apkalpošana, projektēšana.1
Top