Kā viens no ugunsdzēsības sistēmu būtiskiem aspektiem ir dzēšanai nepieciešamā ūdens piekļuve ne tikai ārtelpās, bet arī iekštelpās. Lai nodrošinātu kvalitatīvu, drošu un ilgtermiņā strādājošu ugunsdzēsības krānu sistēmu, nepieciešams korekti izplānot un ieviest precīzi projektētu cauruļvadu un dažādu stiprinājumu sistēmu, kas nodrošinās ūdens piekļuvi pieslēgpunktiem.

Pēc pieslēgpunktu, cauruļvadu un stiprinājumu sistēmas ieviešanas, arī ilgtermiņā nepieciešams veikt šādas sistēmas uzturēšanu un apkalpošanu. Latvijas Republikā šādu sistēmu apkalpošanas biežums normatīvajos aktos ir noteikts – vismaz vienu reizi gadā veicama sistēmas darbības pārbaude, kā arī nepieciešamie apkalpes un remonta pasākumi, lai nodrošinātu instalāciju un inventāra precīzu darbību.

PAR PAKALPOJUMU

KLIENTA VIEDOKLIS

Mums ir ļoti būtiska mūsu darbinieku un īpašuma drošība. Tieši tādēļ, veicot izvēli par sadarbības partneri, ņēmām vērā to, lai drošības sajūtu nodrošina gan tehniskās sistēmas, gan uzņēmums, kurš tās projektē, montē un apkalpo.
Aigars Zaharevs

HEINEX © 2024. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja Aurian Agency

ugunsdrošības sistēmas, drošības sistēmas, apsardzes sistēmas, zibensaizsardzība, ugunsdrošība, vājstrāvas, drošības sistēmu, ugunsdrošība, drošības sistēmas, ugunsdrošība, ugunsdzēsība, ugunsdrošība, ugunsdzēsība, drošīnas sistēmas, drošīnas sistēmu risinājumi, videonovērošana, videonovērošanas aprīkojums, videonovērošanas kameras, videonovērošanas sistēmas, videonovērošanas pakalpojumi, piekļuves kontroles sistēmas, elektroniskās atslēgas, piekļuves sistēmas, darba laika uzskaites sistēmas, Apsardzes sistēmas, Īpašuma drošībai, Domofonu sistēma, Projektēšana, apkalpošana, Ugunsdrošības, Sistēmas, Ugunsgrēka atklāšanas, Trauksmes sistēma, Balss izziņošanas, Dūmu novadīšanas, Sistēmas, Ugunsdzēšamie, Aparāti, Evakuācijas apgaismojums, UGUNSDROŠĪBA, Ugunsdrošības apmācības, projektēšana, apkalpošana, Ugunsdzēsības sistēmas, ugunsdzēsības, Krānu sistēmas, sūkņu, vadības skapji, Hidranti, Ugunsdrošība, Sprinkleru, Sistēmas, Ugunsdzēsības sūkņu, projektēšana, Ugunsdzēsības sistēmas, apkalpošana, Ventilācijas sistēmu, Ventilācijas apkope, apkalpošana, Zibensaizsardzība, Zibensaizsardzības, Zibensaizsardzības, projektēšana, apkalpošana, Vājstrāvas tīkli, apkalpošana, projektēšana.1
Top